Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • szkolenia Katowice »

  szkolenia Katowice

  Jesteśmy firmą treningową zajmującą się rozwojem umiejętności miękkich. Z każdym dniem coraz więcej spółek zaczyna zdawać sobie sprawę że najogromniejszym funduszem ich instytucji są zasoby ludzkie. To oni odpowiadają za sprawne funkcjonowanie, i co istotniejsze progres spółki.
  Naszą rolą jest wesprzeć w rozkwicie kadr. Naszą specjalizacją są treningi dedykowane dla struktur handlowych oraz kadry zarządzającej.
  Odrębnym działem w konstrukcji naszej jednostki jest dział zajmujący się testowaniem zadowolenia handlowców. Po drobiazgowe wiadomości zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Finansowanie »

  Finansowanie

  Słowo pochodzące z języka angielskiego ‘lease’, od którego zaistniała nazwa ‘leasing’, które oznacza wynajmować oraz dzierżawić, wszystko z powodu, ponieważ angielskie prawo nie rozróżnia leasingu, najmu i dzierżawy, w przeciwieństwie do polskiego systemu prawnego. Dobrze dobrane finansowanie to trochę, jak przemyślane zakupy. W co najpierw zainwestować, jakiej rzeczy potrzebujemy, a która tylko generuje koszty. Decydując o formie finansowania trzeba wziąć pod rozwagę wszelkie czynniki i zmienne. Wybór odpowiedniego finansowania zapewni sukces, nieudane finansowanie może przysporzyć kłopotów. Dylematów bardzo dużo, jednakże doświadczony biznesmen potrafi wykalkulować jaka forma finansowania mu się opłaci. Przedsiębiorcy co raz częściej sięgają po leasing. Dlaczego? Bowiem za sporo mniejsze koszty, niż np. pożyczka w banku. W leasingu można dostać daną rzecz w celu używania na czas, który zapewni produkcję firmy.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »

 • Doświadczona kancelaria adwokacka Warszawa »

  Doświadczona kancelaria adwokacka Warszawa

  Reklamowana kancelaria adwokacka Warszawa może prowadzić sprawy na obszarze całej Polski. Adwokat Warszawa stara się, żeby dopasować propozycję do potrzeb klienta. Marcin Hećman oferuje usługi z sektora prawa pracy i rodzinnego. Kancelaria gwarantuje kompleksową pomoc prawną, a także doradztwo w formie pisemnej. Pracownicy świadczą fachową obsługę na najwyższym poziomie. Koszt za obsługę ustalany jest w zależności od stopnia trudności sprawy. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z działalnością firmy prawniczej.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Konferencje nad morzem »

  Konferencje nad morzem

  Nowoczesne i funkcjonalne sale wnoszą swój udział w pomyślną realizację szkoleń i konferencji. Oferujemy pomoc w szukaniu dla Państwa odpowiednich obiektów konferencyjnych w pięknej lokalizacji na terenie całego kraju. Organizujemy konferencje nad morzem, na Mazurach, w górach, w malowniczo umiejscowionych pensjonatach i luksusowych hotelach Spa. Pomagamy w realizacji planu, doręczamy pożyteczne narzędzia, materiały szkoleniowe oraz ulotki reklamowe.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Szkolenia Managerskie »

  Szkolenia Managerskie

  Od dawna już wiadomo, że sukcesy, które osiąga się w branży nie trwają wiecznie. Ciągle powinnaś pracować, aby być jeszcze lepszym. Nieważne, czy jesteś szefem rok, czy 20 lat. Rynek zmienia się nieustannie, dlatego powinniśmy non stop uczyć się nowych rzeczy, ażeby móc bez stresu podejmować kolejne wyzwania. Kursy managerskie pozwolą inni ludzie zaoszczędzić czas, którego brakuje ludzie wszędzie. Teraz w naszej firmie, dowiesz się jak zarządzać w pewnych sytuacjach i pracownikami. Coaching biznesowy to najlepsze, co możesz dać swojemu zespołowi i korporacji. Doświadczony trener biznesu/działalności/przedsiębiorstwa nauczy cię, jak być konsekwentnym i jakie wnioski wyciągać z porażek, które zdarzają się wręcz najlepszym managerom.

  Data dodania: 10 12 2014 · szczegóły wpisu »

 • Karty debetowe »

  Karty debetowe

  Jeszcze kilkanaście, ba nawet kilka lat temu karty płatnicze były wyrazem zachodniego luksusu. Teraz to już melodia przeszłości. Współcześnie korzystanie z kart debetowych jest coraz bardziej popularne, wystarczy spojrzeć na statystyki, taką kartę ma już ponad 6, 5 miliona klientów, a ich liczba stale wzrasta. Część z nich wykorzystuje ją codziennie, inni - gdy robią większe zakupy. płatność kartą płatniczą tzw. pieniądz elektroniczny wyprze niedługo swój materialny ekwiwalent? Trudno prognozować, tymczasem procent zadowolonych z kart i usług dodatkowych nieprzerwanie wzrasta.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »

 • ROMAN GRUSKOŚ Tani notariusz kraków »

  ROMAN GRUSKOŚ Tani notariusz kraków

  Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z działalnością Kancelarii Notarialnej kierowanej przez Romanę Gruskoś. Doświadczenie, wiedza, rzetelność, profesjonalizm w działaniu. Kancelaria mieści się w Krakowie. W ramach swojej aktywności dokonuje wszelkich czynności notarialnych przewidzianych w odpowiednich ustawach. Z naszą pomocą szybko załatwisz stwierdzenie nabycia spadku. Pomożemy zrozumieć różnicę pomiędzy umową o dożywocie a umową darowizny, umową sprzedaż a umową zamiany, testamentem do całości spadku a testamentem z zapisem windykacyjnym. Oferujemy usługi zabezpieczające interesy wszystkich stron danej czynności. Więcej informacji na stronie:

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »

 • Specjalistyczne biuro tłumaczeń »

  Specjalistyczne biuro tłumaczeń

  Na prezentowanej stronie www swoją ofertę zamieściło biuro tłumaczeń Lidaria. Oferujemy przekłady pisemne między innymi z dziedziny finanse i rachunkowość. Wykwalifikowany tłumacz w mieście Warszawa przygotuje tłumaczenia ustne oraz pisemne. W momencie pojawienia się jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu się z konsultantami. Chcemy, żeby współpraca z Państwem układała się pomyślnie. Zapraszamy na naszą witrynę www w celu zaznajomienia się z bogatą ofertą.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Solidne plomby plastikowe »

  Solidne plomby plastikowe

  Specjalnością polecanej firmy jest dostarczanie przeróżnych plomb. Naszym klientom polecamy plomby plastikowe oraz etykiety plombujące. Posiadamy przezroczyste oraz nieprzezroczyste koperty depozytowe i zabezpieczające. Dostarczamy produkty przydatne do przechowywania i transportowania gotówki. Jesteśmy pewni, że oferowane produkty spełnią wymagania klientów.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Szkolenia pracownicze »

  Szkolenia pracownicze

  Jeżeli Twoja firma potrzebuje partnera który przeszkoli Twoich pracowników z rożnych dziedzin, najlepszy wybór to SEKA S. A. Przeprowadzimy dla Ciebie szkolenia pracowników, podnoszące ich wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, znajomości obsługi programów komputerowych czy znajomości Prawa Pracy. Pracownikom niższego szczebla podniesiemy kwalifikacje, przeprowadzając szkolenia zakończone państwowym egzaminem z zakresu uprawnień SEP - elektrycznych, grzewczych i gazowych, kursy spawania, czy kursy pozwalający prowadzić wózek widłowy. Kompleksowe szkolenia? Tylko SEKA S. A.

  Data dodania: 18 08 2015 · szczegóły wpisu »

 • Zakładanie spółek »

  Zakładanie spółek

  Firma PRIMUS zajmuje się kompleksową obsługą wierzytelności. W dodatku firma oferuje zakładanie spółek i ich obsługę prawną. Monitoring płatności polega na powierzeniu firmie nadzorowania spływu płatności. Oferta obejmuje m.in. sporządzanie pism procesowych czy odwołań. Specjalność firmy to windykacja, obejmująca postępowanie przedsądowe i sądowe. Omawiana firma współpracuje z renomowaną kancelarią prawniczą. Z detalami oferty można zapoznać się na niniejszej stronie.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • inwentaryzacja środków trwałych »

  inwentaryzacja środków trwałych

  Prowadzenie własnej firmy bywa dość trudne. Dzisiejsze czasy to jednak rozrośnięty sektor usług i z takiego powodu firmy takie jak nasze mają możliwość zaproponować Państwu atrakcyjne i kompleksowe usługi. Specjalizacją naszej firmy jest przeprowadzanie inwentaryzacji i spisów z natury. Nasza firma oferuje sporo rozwiązań umożliwiających przebojowe administrowanie firmą a dzięki temu możliwość ograniczenia kosztów jak i również polepszenia konkurencyjności na rynku. Główna nasza oferta to spis z natury. Firma funkcjonuje od od 1999 roku i w tym czasie uzbierała bogate doświadczenie, co ma przełożenie na jakość świadczonych usług i radość klientów. Mamy dużo referencji. Wysoko wykwalifikowana kadra jak i doświadczenie to gwarancja zadowolenia z naszych usług. Serdecznie zachęcam do wizyty na naszej stronie internetowej i zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Karta płatnicza »

  Karta płatnicza

  Do niedawna karty debetowe były wyznacznikiem zachodniegokomfortu. Tamte czasy już przeminęły. Obecnie płacenie z wykorzystaniem kart płatniczych jest coraz bardziej popularne, potwierdzają to statystyki, z kart w Polsce korzysta już przeszło 6, 5 miliona użytkowników, a ta liczba stale wzrasta. Niektórzy posługują się kartą każdego dnia, inni - robiąc większe zakupy. Czy karty kredytowe, pieniądz bezgotówkowy wyprze niedługo swój bilonowy równoważnik? To dość futurystyczne wizje, jednak procent usatysfakcjonowanych z kart i usług dodatkowych wciąż wzrasta.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »

 • Notariusze Kraków »

  Notariusze Kraków

  W serwisie przedstawiono kancelarię notarialną, którą założyli Państwo Kułakowscy. Klienci mogą tam uzyskać odpisy lub wypisy wybranych dokumentów. Kancelaria podejmuje się też przechowywania np. dokumentów. Zatrudnieni notariusze w mieście Kraków ustanowili główny obszar świadczenia usług. Istotne miejsce w ofercie zajmują poświadczenia, np. dziedziczenia. Dodatkowo informacje w serwisie uzupełniono m.in. o ważne akty prawne.

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Księgowość Gliwice »

  Księgowość Gliwice

  Reklamowana witryna www przedstawia działalność biura księgowego. Firmę Taxmanager tworzy grupa kreatywnych i wykwalifikowanych osób. Przedstawiane biuro odróżnia się przede wszystkim oryginalnym podejściem i przystępnymi cenami. W ramach księgowości firma proponuje między innymi prowadzenie ewidencji VAT. Firma sporządza deklaracje VAT, reprezentuje klientów przed właściwymi urzędami. Biuro, którego siedzibą są Gliwice proponuje księgowość na naprawdę znacznym poziomie. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z usługami gliwickiego biura rachunkowego.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Biuro tłumaczeń »

  Biuro tłumaczeń

  Zaprezentowane w serwisie biuro oferuje wszechstronne usługi tłumaczeniowe. Prezentowane biuro tłumaczeń OPI funkcjonuje na terenie Warszawy. Do wyboru są przekłady ustne, pisemne, specjalistyczne oraz techniczne. Za obsługę klientów odpowiedzialni są tylko doświadczeni tłumacze. Najczęściej szukaną usługą na rynku są tłumaczenia na język angielski. Oferta adresowana jest do klientów biznesowych oraz prywatnych. Biuro jest jednym z najbardziej uznanych i polecanych biur w Polsce.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Wrocław - renomowane biuro rachunkowe »

  Wrocław - renomowane biuro rachunkowe

  Strona należy do Kancelarii Doradztwa Podatkowego – Andrzej Łopuszniak. Polecane biuro rachunkowe ma swoją siedzibę w mieście Wrocław. W zakres zadań firmy wchodzi kompleksowa organizacja księgowości. Klienci firmy reprezentowani są przed różnymi organami, np. jednostkami ZUS. Istnieje możliwość świadczenia usług na odległość, np. za pomocą Internetu. Oferta skierowana jest zarówno do podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. W dodatku kancelaria oferuje usługi z dziedziny obsługi kadr oraz płac.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Badania rynku »

  Badania rynku

  Prezentujemy stronę www zaprojektowaną z myślą o kontrahentach, którzy potrzebują wsparcia w trakcie stworzenia i przeanalizowania badań. Nasi specjaliści samodzielnie ułożą niezbędne pytania, zorganizują ankiety, a następnie opiszą zdobyte wyniki. Wspólnie z nami Twoja spółka doświadczy czym jest sukces. Dzięki nam poznasz jaki oczekiwania wykazują kontrahenci i w jakim kierunku rozwijać produkcję. Zachęcamy do rozmowy z naszymi spcjalistami na różne tematy dotykajce statystyki. Zapewniamy zadowolenie i wartościowe wyniki badań rozpisane w odpowiedni sposób. Spojrzyj na naszą propozycję.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • TELEROUTE giełdy transportowe »

  TELEROUTE giełdy transportowe

  Teleroute - specjalistyczne przedsiębiorstwo organizujące międzynarodową giełdę przewozu ładunków. Nasza oferta łączy wytwórców dowolnych towarów z różnej wielkości firmami logistyczno-transportowymi. Teleroute oferuje usługi pośrednictwa transportowego i spedycyjnego przyspieszając transport ładunków i minimalizując nieefektywne, kosztowne puste przebiegi. Giełda Transportowa Teleroute działa na obszarze Europy zrzeszamy 27 europejskich krajów. Więcej szczegółów dostępnych na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »

 • BHP śląsk »

  BHP śląsk

  Witamy. Świadczymy kursy okresowe pracowników w zakresie bhp. W współczesnych czasach nie ma obiekcji ze szkolenie oraz dokształcanie własnych pracowników przekłada się na bezpieczną pracę w budynku naszej fabryki. Wypada się dlatego zastanowić jak wspomóc naszym pracownikom w podwyższeniu własnych kompetencji oraz także zapoznać się z alternatywami opłacania danego. Szkolenia nasze gwarantują przekazanie pracownikom wszelkich pożądanych informacji z obszaru bezpieczeństwa pracy. Organizujemy szkolenia dla dowolnych osób zaczynających prace, prowadzone jest ono w poręcznej postaci. Namawiamy do poznania się z naszą oferta i w przypadku jakiś niejasności o skontaktowanie się z nami, udzielimy wiedzy na wszystkie pytanie odnośnie szkolenia i także przedstawimy najświeższą propozycję odnośnie naszych szkoleń okresowych.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: