Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

 • Wybierz nas »

  Wybierz nas

  Wszystkie Skarby Mamy to wyjątkowe przedszkole artystyczno-językowe. Przedszkole Mokotów zaprasza wszystkie dzieci z Mokotowa oraz całej Warszawy. Wszystkie skarby mamy jest przedszkolem artystycznym i językowym. Działamy w oparciu o najnowszą podstawę programową, którą realizujemy w optymalnej dla dzieci formie.

  Data dodania: 11 05 2015 · szczegóły wpisu »

 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała

  Misją Przedszkole Niepublicznego PROMYCZEK jest wychowanie dziecka wrażliwego na piękno i dziedzictwo kulturowe regionu, otwartego na świat, radzącego sobie w życiu, otoczonego ciepłem i szacunkiem. PROMYCZEK zapewnia: bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę oraz wszechstronny rozwój, komfortowe warunki pobytu dziecka w małych grupach, szeroki wachlarz zajęć dodatkowych w cenie czesnego, szacunek dla dziecka, przestrzeganie jego praw oraz wypełnianie życzeń rodziców związanych z pobytem dziecka w przedszkolu. Zadaniem przedszkola jest przyjęcie programu, który zapewnieni dzieciom bezpieczeństwo, prawidłowy, zrównoważony rozwój, atrakcyjny i radosny pobyt w przedszkolu. Celem natomiast wspomaganie rodziny w doskonaleniu osobowości i rozwoju dziecka na każdym etapie, ze szczególnym uwzględnieniem przygotowania do podjęcia nauki w szkole. Ogłaszamy zapisy na nowy rok przedszkolny!

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »

 • Wszystkie skarby Mamy Poznań »

  Wszystkie skarby Mamy Poznań

  Jeśli jesteś z Poznania lub okolic i szukasz nowoczesnego przedszkola to chcielibyśmy Cię zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie Skarby Mamy to przedszkole w którym Twoje dziecko poczuje się w pełni bezpieczne i będzie się dobrze rozwijać. Gwarantuje to nasza doświadczona kadra pedagogiczna.

  Data dodania: 20 01 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

Przedszkola - nowa strona:

Adres: