Theducation - idealny blog dla rodziców i nauczycieli

Theducation - idealny blog dla rodziców i nauczycieli Profesjonalny oraz kompetentny blog o szkole – Theducation. Portal edukacyjny stworzony z myślą inspirowania i dzielenia się radami z zakresu wychowywania dzieci. Nie możesz znaleźć blogów nauczycielskich? Ta strona prowadzona jest przez wykwalifikowaną pedagożkę oraz psycholożkę, która chętnie pomoże i wyjaśni wiele kwestii. Theducation to bogaty w treści blog, psychologia jest jego głównym tematem. Założycielka już od wielu lat prowadzi przedszkola, dało jej to sporo doświadczenia, którym dzieli się ze swoimi czytelnikami.

Szczegóły strony theducation.pl:

Podlinkuj stronę theducation.pl:

Theducation - idealny blog dla rodziców i nauczycieli

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 7

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • rozwój osobisty »

  Na stronie prezentujemy szkolenie trenerów biznesu. Inteligentne zarządzanie zasobami człowieczymi dzięki kadry kierowniczej, ujawnia się być energiczną drogą do tryumfu firmy. W następstwie tego firmy oferujące rozlicznego typu szkolenia handlowe wywołują w dniu dzisiejszym tak wielkie zainteresowanie ze strony przypuszczalnych chętnych chcących użyć ten rodzaj usługi.

  Data dodania: 17 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strona o tańcu »

  Jeśli zdecydowałeś wstąpić do szkoły tańca, powinieneś być zdecydowany na ustalony rodzaj tańca. Odwiedzając witrynę ReviaTaniec.pl, która w pełni poświęcona jest gatunkom i stylom tańców, przekonasz się, który taniec będzie w największym stopniu do Ciebie pasował, który z tańców będzie odzwierciedlał Twoją duszę! Jeżeli jednakże nie znasz się na tańcu, prześledź nagrania szkoleniowe, które znajdują się w serwisie, sam wybierz ten, który będzie Ci najbardziej pasował. Przeczytaj historię każdego z tańców, które scharakteryzowane są na stronie, znajdź tu także szkołę tańca, która zlokalizowana jest najbliżej Twojego miasta i zapisz się na kurs tańca jeszcze dziś! Przeobraź swoje aktualne, przyziemne, życie!

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Efektywny angielski Poznań »

  Na stronce internetowej przedstawiono ofertę edukacyjną placówki oświatowej. Prowadzimy kursy szybkiego czytania kierowane szczególnie do dzieci. W zakresie naszych usług znajduje się między innymi doradztwo zawodowe. W swojej pracy stosujemy niezwykle efektywne i nowoczesne sposoby nauczania. Oferujemy angielski Poznań dla wszystkich grup wiekowych i na różnych poziomach. Zatrudniamy rzetelnych pracowników, którzy sumiennie wykonują swoje zadania. Gwarantujemy miłą atmosferę i satysfakcję z uczęszczania na nasze zajęcia.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Wypracowania maturalne to rzecz, który nie pozwala spać wielu tegorocznym maturzystom. Zdanie matury ustnej na wysoką notę jest bardzo skomplikowane. Z roku na rok coraz więcej maturzystów w ogóle jej nie zdaje tracąc przy tym swoje szanse na pójście na upragnione studia. Chcąc zaoszczędzić czasu na naukę maturzystom wykreowaliśmy portal gdzie można tanio nabyć genialnie sporządzone wzory prac maturalnych. Wszystko po to aby wam było łatwiej napisać własną pracę maturalną . Ciepło polecamy nasz portal maturalny lekturki.eu

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • prezentacje maturalne »

  Już w maju kolejny rocznik maturzystów przystąpi do swego najważniejszego egzaminu w życiu. aby odpowiednio się do niego przygotować należy już teraz przyłożyć się do nauki. Jak każdego roku zdających czekają zarówno egzaminy pisemne jak i ustne. Jeśli chodzi o te drugie bardzo stresująca jest matura ustna z języka polskiego, na którą musicie przygotować własne prezentacje maturalne. Na szczęście w internecie istnieje wiele stron, które mogą Wam pomóc w napisaniu ciekawej pracy. My prowadzimy jedną z nich. Jesteśmy pewni, iż po zapoznaniu się z naszym serwisem egzamin dojrzałości nie będzie już wydawał się Wam az taki straszny.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Misją Przedszkole Niepublicznego PROMYCZEK jest wychowanie dziecka wrażliwego na piękno i dziedzictwo kulturowe regionu, otwartego na świat, radzącego sobie w życiu, otoczonego ciepłem i szacunkiem. PROMYCZEK zapewnia: bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę oraz wszechstronny rozwój, komfortowe warunki pobytu dziecka w małych grupach, szeroki wachlarz zajęć dodatkowych w cenie czesnego, szacunek dla dziecka, przestrzeganie jego praw oraz wypełnianie życzeń rodziców związanych z pobytem dziecka w przedszkolu. Zadaniem przedszkola jest przyjęcie programu, który zapewnieni dzieciom bezpieczeństwo, prawidłowy, zrównoważony rozwój, atrakcyjny i radosny pobyt w przedszkolu. Celem natomiast wspomaganie rodziny w doskonaleniu osobowości i rozwoju dziecka na każdym etapie, ze szczególnym uwzględnieniem przygotowania do podjęcia nauki w szkole. Ogłaszamy zapisy na nowy rok przedszkolny!

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie »

  Zachęcamy również do zobaczenia rankingu popularności kierunków studiów. Studia gwarantują o wiele większe możliwości dostania pracy niżże tylko liceum ogólnokształcące. Współczesne uczelnie kształcą w bardzo wielu zakresach, dzięki czemu możesz stać się wszechstronny. Coraz większa ilość studentów pragnie zespolić pracę i naukę. Bez studiów można dostać pracę, lecz one gwarantują wyszukanie dużo lepszej posady. Studia to chyba najlepszy czas w życiu człowieka, zatem trzeba go przeżyć.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Kielce »

  Szkoła Jazdy Słoneczna to doskonały wybór na zimowe dni i słoneczne:) Po naszym szkoleniu powinieneś zdać egzamin za pierwszym razem. Oczywiście tego nie gwarantujemy, ale dołożymy wszelkich starań, aby tak się stało. Zajęcia z instruktorami niepalącymi, młodymi, którzy najlepiej wiedzą jak zrobić z Ciebie kierowcę. Skorzystaj z naszej oferty, odwiedź stronę www.sj-sloneczna.pl i zapisz się na kurs prawa jazdy już dzisiaj. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wybierz nas »

  Wszystkie Skarby Mamy to wyjątkowe przedszkole artystyczno-językowe. Przedszkole Mokotów zaprasza wszystkie dzieci z Mokotowa oraz całej Warszawy. Wszystkie skarby mamy jest przedszkolem artystycznym i językowym. Działamy w oparciu o najnowszą podstawę programową, którą realizujemy w optymalnej dla dzieci formie.

  Data dodania: 11 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wszystkie skarby Mamy Poznań »

  Jeśli jesteś z Poznania lub okolic i szukasz nowoczesnego przedszkola to chcielibyśmy Cię zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie Skarby Mamy to przedszkole w którym Twoje dziecko poczuje się w pełni bezpieczne i będzie się dobrze rozwijać. Gwarantuje to nasza doświadczona kadra pedagogiczna.

  Data dodania: 20 01 2016 · szczegóły wpisu »