Theducation - idealny blog dla rodziców i nauczycieli

Theducation - idealny blog dla rodziców i nauczycieli Profesjonalny oraz kompetentny blog o szkole – Theducation. Portal edukacyjny stworzony z myślą inspirowania i dzielenia się radami z zakresu wychowywania dzieci. Nie możesz znaleźć blogów nauczycielskich? Ta strona prowadzona jest przez wykwalifikowaną pedagożkę oraz psycholożkę, która chętnie pomoże i wyjaśni wiele kwestii. Theducation to bogaty w treści blog, psychologia jest jego głównym tematem. Założycielka już od wielu lat prowadzi przedszkola, dało jej to sporo doświadczenia, którym dzieli się ze swoimi czytelnikami.

Szczegóły strony theducation.pl:

Podlinkuj stronę theducation.pl:

Theducation - idealny blog dla rodziców i nauczycieli

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • rozwój osobisty »

  Na stronie prezentujemy szkolenie trenerów biznesu. Inteligentne zarządzanie zasobami człowieczymi dzięki kadry kierowniczej, ujawnia się być energiczną drogą do tryumfu firmy. W następstwie tego firmy oferujące rozlicznego typu szkolenia handlowe wywołują w dniu dzisiejszym tak wielkie zainteresowanie ze strony przypuszczalnych chętnych chcących użyć ten rodzaj usługi.

  Data dodania: 17 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobre prace magisterskie »

  Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą przy pisaniu rożnego rodzaju tekstów. Służymy radą jak poprawnie napisać, a także obronić pracę licencjacką i dyplomową. Prace magisterskie często stanowią problem, dlatego pomagamy go rozwiązać. Gwarantujemy gotowość do przeprowadzenia badań naukowych, a także ich analizy. Specjalizujemy się w takich dziedzinach nauki jak reklama, prawo, a także bankowość. Świadcząc nasze usługi zapewniamy całkowitą poufność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w internecie.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polecany angielski dla firm »

  Na przedstawianej witrynie internetowej reklamuje się Akademia Lentz Professionals. Oferujemy kursy zawierające angielski w takich miastach jak Katowice. Działa tutaj internetowe biuro tłumaczeń, które oferuje najróżniejsze tłumaczenia. Pośród usług placówki można znaleźć angielski nauczany przez program Skype. Firma prowadzi fachowe szkolenia, np. angielski dla firm w Polsce i Niemczech. Na witrynie www można przeczytać dużo o celach tego ośrodka.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • prezentacje maturalne »

  Prezentowany portal oferuje opracowania maturalne w 2 odmianach. Pierwszy to prezentacje bezpłatne, kolejny to płatne przykłady prezentacji maturalnych. Ewidentnie opracowania umieszczone na serwisie zostały przygotowane z wybitną starannością i dbałością o detale. Dzięki nam maturzyści nie muszą frustrować się tym, czy zdadzą maturę, ponieważ z mądrością zawartą na naszej stronie będzie to zadanie naprawdę banalne. Cieplutko zachęcamy do czytania i uzupełniania swej wiedzy również licealistów z młodszych klas. Naprawdę trzeba jest uczyć się razem znami!

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia na uniwersytecie »

  Na stronie zaprezentowany został Instytut Ekonomii i Zarządzania UJ. Studenci mogą decydować się pomiędzy ekonomią stosowaną a międzynarodową. Oferta kształcenia obejmuje studia podyplomowe, np. w zakresie public relations. Studia magisterskie można powziąć np. na kierunku handel i marketing. Proces rekrutacyjny został szczegółowo omówiony na promowanej stronie.

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Misją Przedszkole Niepublicznego PROMYCZEK jest wychowanie dziecka wrażliwego na piękno i dziedzictwo kulturowe regionu, otwartego na świat, radzącego sobie w życiu, otoczonego ciepłem i szacunkiem. PROMYCZEK zapewnia: bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę oraz wszechstronny rozwój, komfortowe warunki pobytu dziecka w małych grupach, szeroki wachlarz zajęć dodatkowych w cenie czesnego, szacunek dla dziecka, przestrzeganie jego praw oraz wypełnianie życzeń rodziców związanych z pobytem dziecka w przedszkolu. Zadaniem przedszkola jest przyjęcie programu, który zapewnieni dzieciom bezpieczeństwo, prawidłowy, zrównoważony rozwój, atrakcyjny i radosny pobyt w przedszkolu. Celem natomiast wspomaganie rodziny w doskonaleniu osobowości i rozwoju dziecka na każdym etapie, ze szczególnym uwzględnieniem przygotowania do podjęcia nauki w szkole. Ogłaszamy zapisy na nowy rok przedszkolny!

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Medyczne Szkoły Policealne »

  Wiele młodych osób jeszcze przed maturą zastanawia się nad wyborem zawodu. Zastanów się nim wybierzesz zawód bez perspektyw na pracę. Niezawodnie dużym powodzeniem cieszą się profesje medyczne. Do najbardziej znanych placówek edukacyjnych dla młodzieży należy stołeczna policealna szkoła medyczna w Warszawie oraz policealne studium farmaceutyczne w Warszawie. Medyczne szkoły policealne w Żyrardowie proponują nabycie zawodu asystentki stomatologicznej, higienistki stomatologicznej, technika farmaceutycznego, technika masażysty i opiekuna medycznego. Kształcenie praktyczne odbywa się w nowoczesnych i doskonale wyposażonych gabinetach pod nadzorem odpowiednio przygotowanych specjalistów. Szkoła policealna medyczna umożliwia swoim absolwentom podjęcie pracy w gabinetach zarówno prywatnych, jak i publicznych zakładów opieki zdrowotnej

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wybierz nas »

  Wszystkie Skarby Mamy to wyjątkowe przedszkole artystyczno-językowe. Przedszkole Mokotów zaprasza wszystkie dzieci z Mokotowa oraz całej Warszawy. Wszystkie skarby mamy jest przedszkolem artystycznym i językowym. Działamy w oparciu o najnowszą podstawę programową, którą realizujemy w optymalnej dla dzieci formie.

  Data dodania: 11 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Akcent, Poznań - kursy językowe »

  Jeśli mówienie w języku obcym sprawia Tobie trudność zapisz się na kurs językowy do naszej szkoły. Uczymy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego czy rosyjskiego a także norweskiego, portugalskiego czy szwedzkiego. Szkoła Języków Obcych Akcent zachęca do uczestnictwa w kursach językowych i obozach dla młodzieży. Uczymy skutecznie i posiadamy fachową kadrę. Zachęcamy skorzystania z kursów egzaminacyjnych. W ofercie mamy m. in. język angielski i język niemiecki. Naukę można pobierać w szkole w Poznaniu i Suchym Lesie. Szczegółowe informacje są dostępne na naszej stornie internetowej.

  Data dodania: 29 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wszystkie skarby Mamy Poznań »

  Jeśli jesteś z Poznania lub okolic i szukasz nowoczesnego przedszkola to chcielibyśmy Cię zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie Skarby Mamy to przedszkole w którym Twoje dziecko poczuje się w pełni bezpieczne i będzie się dobrze rozwijać. Gwarantuje to nasza doświadczona kadra pedagogiczna.

  Data dodania: 20 01 2016 · szczegóły wpisu »