Fitness Podkategoria: Fitness

 • Fitness, zajęcia dla dzieci »

  Fitness, zajęcia dla dzieci

  Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na wyjątkowe, aktywne półkolonie w Poznaniu. W Centrum Sportu i Rekreacji Fabianowo nauczycie się gry w tenisa (szkółka tenisowa) i squasha, lub badmintona. Potrafisz już grać? Weż udział w organizowanych tu turniejach tenisowych (liga tenisowa)! Mamie koniecznie powiedzcie o zajęciach fitness! A tacie o treningach na siłowni z trenerem osobistym.

  Data dodania: 06 07 2015 · szczegóły wpisu »

 • Osobisty Trener Warszawa Ania Matusik »

  Osobisty Trener Warszawa Ania Matusik

  Ania Matusik - profesjonalny trener osobisty prowadzący treningi w Warszawie i okolicach. Profesja trenera personalnego to duża odpowiedzialność, swego rodzaju kredyt zaufania ze strony klienta. Najistotniejszym etapem przy zainicjowaniu współpracy jest dokładne rozpoznanie oczekiwań klienta, jego nawyków żywieniowych, aktualnej kondycji. Następnie przygotowuje się uwzględniający potrzeby i możliwości klienta plan treningów oraz zbilansowaną dietę. Ania Matusik w posiada niezwykłą umiejętność skutecznego motywowania ćwiczących. Uczestnicy jej zajęć przełamują swoje słabości w dążeniu do doskonałej, zdrowej sylwetki. Z Anią Matusik ćwiczenia będą najistotniejszym, dającym najwięcej satysfakcji punktem dnia.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »

 • GOLD SPORT trek »

  GOLD SPORT trek

  Nasza wieloletnia działalność sprawiła, że zyskaliśmy rzeszę zadowolonych klientów zarówno w kraju jak i za granicą. W ciągu ponad 20 lat naszej działalności zdobyliśmy spore kontakty handlowe, które pomagają nam zaspokoić potrzeby klienta poprzez zaoferowanie mu najwyższej klasy sprzętu sportowego oraz akcesoriów do najróżniejszych dyscyplin sportowych. nasza fachowość także w dziedzinie serwisowania sprzętu snowboardowego, rowerowego i tenisowego uplasował nas na pierwszym miejscu najlepszych sklepów sportowych w rejonie łódzkim. Poza czterema sklepami na terenie Łodzi mamy też sklep internetowy z wszystkimi promocjami oferowanymi w sklepach stacjonarnych. Pragnąc ułatwić naszym klientom cieszenie się z rozrywek sportowych oferujemy także usługi para-ortopedyczne. Więcej informacji o nas i naszej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »

 • Dekatlon.pl to Fitness Klub i Siłownia Bielsko-Biała »

  Dekatlon.pl to Fitness Klub i Siłownia Bielsko-Biała

  Lato zbliża się wielkimi krokami. Czy zadbałeś już o swój wygląd? Poprawiłeś swoją formę? Jeszcze zdążysz to nadrobić. Jeśli jesteś z okolic Bielska-Białej to koniecznie zapoznaj się z ofertą fitness klubu Dekatlon. pl. Dekatlon w Bielsku Białej to miejsce gdzie znajdziesz doświadczonych trenerów i opiekunów. Pomożemy Ci odzyskać formę i świetny wygląd.

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fitness

Fitness - nowa strona:

Adres: